Regulamin wynagrodzeń

Regulamin wynagrodzeń

Przedstawiciel Handlowy (PH) w każdym miesiącu może osiągnąć inną kwotę bazową w zależności od liczby aktywnych klientów (opłaconych w danym miesiącu).

Kwota bazowa jest jednocześnie poziomem pierwszym prowizji rekomendującego.

  • Do kwalifikacji na wyższą stawkę kwoty bazowej liczą się tylko klienci bezpośredni, którzy uregulowali w danym miesiącu abonament za usługę.
  • Prowizja naliczana jest od 1 do ostatniego dnia kalendarzowego danego miesiąca.

Oprócz pozyskiwania Klientów PH może również rekomendować innych PH. Mając w grupie innych PH otrzymuje ze wszystkich linii rekomendacji różnicę pomiędzy kwotą bazową na jaką sam się zakwalifikował pomniejszoną o wartość wypłaconą swoim PH w jego strukturze (maksymalna prowizja za jednego klienta łącznie dla wszystkich poziomów nie może przekroczyć 200 zł).

Wychodząc na przeciw potrzebom Przedstawicieli Handlowych potrzebujących wsparcia na początku swojej kariery oferujemy

Dodatkowe wsparcie:

  • W przypadku osiągnięcia stawki bazowej 90 zł PH odbierze dodatkowy bonus w postaci telefonu komórkowego na abonament opłacony przez okres 12 miesięcy bez limitu połączeń krajowych lub jego równowartość w postaci premii pieniężnej;
  • Przy stawce bazowej 130 zł Przedstawiciel otrzyma komputer typu laptop do wartości 2500zł;
  • PH kwalifikuje się na dodatkową premię 10zł za pozyskanie każdego bezpośredniego klienta jeżeli przekroczył próg 51 licząc od pierwszego klienta w postaci bonów towarowych największych sieci marketów i stacji Paliw;

Ponadto zapewniamy:

  • dostęp do wszelkich zmian i nowych rozwiązań prawnych i księgowych, na które zapotrzebowanie na rynku stale rośnie;
  • pełne wsparcie logistyczne i kadrowe oraz dostęp do materiałów promocyjnych i szkoleniowych;

Leave A Response